Кредит миттєво на картку

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Коли потрібен миттєвий кредит на картку, немає часу чекати розглядів і відповідей банківських співробітників. Коштовна кожна хвилина і отримати гроші швидко і прямо зараз допоможуть мікрофінансові компанії. Ймовірність схвалення термінової позики понад 90%, а середній час очікування - 15 хвилин. При цьому постійні позичальники можуть отримати кошти вже через пару хвилин після подачі заявки.

Особливості миттєвих онлайн-позик

У мікрокредітних продуктів є основна відмінність від стандартних банківських пропозицій - відсоткова ставка. Вона дещо вища, але це пов'язано з умовами роботи. МФО надають позики з мінімальною перевіркою і максимально швидко. Для бізнесу це ризики. І ставка покриває ризики. До того ж, комісія розраховується за добу, тому користувачеві зручно спрогнозувати підсумкові витрати і розрахувати фінансове навантаження, коли потрібно терміново взяти гроші.

Часто в МФО йдуть назустріч клієнтам. Компанії практикують програми лояльності, розсилаючи промокоди зі знижкою. Іноді пропонують навіть позики без відсотків, і в даному випадку це дійсно безкоштовно для позичальника. Ось на що може розраховувати клієнт мікрофінансової компанії Євро Гроші

 • кредитний ліміт 10 000 гривень. Однак, сума може зростати від позитивного кредитного досвіду позичальника. Чим частіше людина користується позиками, чим відповідальніше вона їх повертає, тим вище кредитний ліміт;
 • короткі терміни кредитування - період становить до 30 календарних днів. В цілому цього вистачає, щоб вчасно погасити заборгованість без шкоди своєму фінансовому становищу;
 • боротьба з простроченням - якщо у позичальника немає можливості розрахуватися за миттєвий кредит на картку в Україні, МФО надає пролонгацію. Але якщо пропозицію ігнорувати, піде штраф і пеня.

Швидка позика на карту часто виручає.

Що потрібно позичальникові?

Стати клієнтом МФО просто. Позичальнику потрібно відповідати ряду вимог:

 • повнолітній вік;
 • паспорт і ідентифікаційний код;
 • громадянство України;
 • банківська карта;
 • номер телефону і вихід в інтернет.

Кредитна історія величезної ролі не грає. Нерідко схвалюють позики на карту людям з поганою КІ. Неважливо й офіційне працевлаштування. Стабільне джерело доходу потрібне для повернення позики, але зовсім не обов'язкове для її отримання.

Як відбувається оформлення кредиту?

Приходити в офіс компанії не потрібно. Реально взяти позику онлайн на офіційному сайті ЕвроГроші. Вкажіть в калькуляторі розрахунку суму і період, на який потрібні гроші, і натисніть кнопку «Отримати гроші».

Подальші кроки такі:

 • Заповнити анкету. Користувач вказує інформацію про себе: номер і серія паспорта, ІПН, відомості про місце реєстрації та проживання, працевлаштування, рівні доходів і ін.
 • Додати карту. Сюди будуть зараховані кошти в разі схвалення заявки. Гроші в позику на карту надійдуть тільки за умови, що вона верифікована. З цієї причини на рахунку повинно бути кілька гривень.
 • Подати онлайн-заявку. Спочатку потрібно уважно перевірити суму і термін оформлення позики. Якщо все влаштовує, можна відправляти заявку на розгляд.

Приблизно через 10 хвилин надійде відповідь. Співробітники повідомляють про рішення телефонним дзвінком або в СМС. Інформація також відображається в особистому кабінеті. Якщо швидку позику онлайн схвалено, необхідно підписати договір одноразовим кодом-ідентифікатором. Після цього гроші будуть зараховані на картку протягом пари хвилин.

Варіанти повернення боргу

За умовами договору позичальник зобов'язується повернути кошти в зазначений день. Зробити це можна різними способами:

 • зайти в особистий кабінет і внести оплату карткою;
 • відвідати будь-який банк і сплатити борг у касі за реквізитами;
 • знайти в терміналі Приватбанку назва МФО і погасити кредит.

Важливо, при оплаті в касі кошти зараховуються протягом 3-х робочих днів. Якщо термін закінчується найближчим часом, краще внести гроші в кабінеті на сайті або через термінал.

Пролонгація і прострочення

Якщо клієнт пропускає дату повернення грошей, настає прострочення. Кредитна організація має право нарахувати пеню та штраф, що збільшує суму боргу. Більше того, через прострочення позичальникам в майбутньому важко повторно отримати займ на карту. Не тільки в поточній МФО, а й багатьох інших.

При непередбачених обставинах краще скористатися запасним варіантом - оформити пролонгацію. Ця послуга передбачає закриття тільки відсотків за користування мікропозикою. В такому випадку дата оплати миттєвого кредиту переноситься, тому у користувача з'являється додатковий час. Штраф за оформлення пролонгації не нараховується.

Кращі умови в Euro Groshi

Ця компанія входить до складу кращих українських МФО. У Eurogroshi оформити мікрокредит онлайн на карту можна на відмінних умовах:

 • 24 годин на добу, в тому числі у вихідні та святкові дні;
 • на картку будь-якого українського банку (платіжну і кредитну);
 • з мінімальним переліком документів;
 • без відмов;
 • без прихованих комісій та платежів;
 • із захистом персональних даних за міжнародними стандартами.

Миттєві кредити на картку ще не були такими доступними. Будь-який громадянин країни може скористатися фінансовими продуктами і взяти онлайн-займ швидко.

Питання та відповіді

Як відбувається верифікація моєї карти?

З рахунку карти списується невелика сума (пара гривень). Так наш фінансовий відділ перевіряє працездатність карти. Після перевірки гроші повертаються.

Як отримати готівку?

Ми працюємо лише з позиками на карту. Але, ви можете зняти їх у будь-якому банкоматі, коли отримаєте на свій рахунок.

Скільки разів можна брати позику?

Одночасно може бути тільки один відкритий кредит. Але після погашення заборгованості ви можете відкривати нові кредити нескінченно багато разів.