Кредит онлайн на карту

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 12:03

Кредит онлайн на карту - інструмент для захисту себе і своїх близьких від фінансових проблем. Якщо терміново знадобилися гроші, ви завжди можете розраховувати на допомогу, незалежно від того, де ви знаходитесь, котра година і на що знадобилися кошти. Інтернет кредит на пластикову карту - це швидке, ефективне і зручне вирішення більшості фінансових проблем.

Де взяти кредит на карту?

Короткостроковими позиками займаються спеціальні установи - Мікрофінансові організації (МФО). Це не банки, їх робота побудована дещо інакше. Щоб отримати гроші в кредит на карту, позичальникові не потрібно йти до відділення або офісу. Достатньо подати онлайн заявку, і замовлена ​​сума надійде на банківську карту або рахунок. На отримання грошей (від входу на сайт до поповнення балансу) йде до 20 хвилин, якщо позичальник звертається повторно, між відправкою заявки і зарахуванням коштів проходить 3-5 хвилин.

Хто може оформити онлайн гроші на карту?

Для клієнтів мікрофінансових організацій не існує соціальних чи майнових обмежень. Ми відкриті для всіх і надаємо матеріальну допомогу кожному. Євро Гроші надає:

 • кредит онлайн на карту малозабезпеченим;
 • гроші пенсіонерам і безробітним, не виходячи з дому;
 • позички через інтернет студентам і багатодітним;
 • позики на ремонт на вигідних умовах і без перевірок платоспроможності;
 • матеріальну допомогу безробітним і людям з не ідеальною історією кредитів.

Якщо ви сумніваєтеся, чи зможете взяти кредит на карту без відмови, зверніться до менеджера-консультанта по гарячій лінії.

Які кредити онлайн існують?

Компанія Євро Гроші пропонує дві кредитні програми на вибір:
 • «Швидкий займ»;
 • «Дрібні покупки».

Позичальник сам обирає умови. «Швидкий займ» пропонує збільшений кредитний ліміт і термін. Він чудовий для великих покупок і платежів. «Дрібні покупки» - це програма на випадок, коли ви опинилися в магазині без гаманця, а на карті закінчилися гроші. Мінімальна сума в борг - 500 грн., а термін - 1 день.

Як взяти кредит онлайн?

Процедура кредитування онлайн спрощена, щоб навіть не найдосвідченіший користувач інтернетом зміг оформити заявку. Потрібно пройти 3 етапи:

 • Перейти на сайт www.eurogroshi.com.ua і вибрати в кредитному калькуляторі бажану суму і термін.
 • Зареєструватися в особистому кабінеті. Для реєстрації та подальшого входу потрібен мобільний телефон, на який у смс будуть приходити коди підтвердження.
 • Заповнити анкету з персональними даними. Анкета заповнюється тільки перший раз, надалі просто підтримуйте актуальність інформації. В кінці анкети знадобиться прикріпити фотографії паспорта та ідентифікаційного коду.
 • Останній крок - перевірка банківської карти. Введіть в спеціальному полі номер карти, термін дії, захисний CVV-код і ім'я власника карти (важливо, щоб позичальник прикріплював власну карту, взяти кредит онлайн на чужу карту неможливо).

Якщо все зробити правильно, гроші надійдуть на карту через пару хвилин.

Як повернути кредит в Euro Groshi?

Коли підходить термін повернення, позичальникові потрібно покласти суму позики і нарахованих відсотків на ту карту, на яку він отримував позику. Точний розмір боргу відображається в особистому кабінеті. Якщо гроші вже на карті, зайдіть у особистий кабінет і оберіть послугу «Погасити кредит». Сума буде списана з карти, а борг в особистому кабінеті закриється.

Що потрібно, щоб взяти гроші онлайн в кредит?

Для отримання мікропозик позичальнику знадобляться:

 • паспорт громадянина України в класичному вигляді або ID-карта нового зразка, ІПН (фото або відскановані копії);
 • вік від 18 до 65 років (для чоловіків) і 60 років (для жінок);
 • платіжна карта будь-якого українського банку (видана на ім'я позичальника);
 • доступ до інтернету.

В Євро Гроші не вимагають довідки з місця роботи або дані родичів і друзів. Ми поважаємо своїх клієнтів і довіряємо їм.

Питання та відповіді

На який термін можна отримати гроші?

Термін безпосередньо залежить від програми, яку вибирає позичальник. У програмі «Швидкий займ» позика видається на період від 3 до 30 днів. У програмі «Дрібні покупки» - від 1 до 14 днів.

На яку максимальну суму можна розраховувати?

Краща пропозиція для нових позичальників передбачено в програмі «Швидкий займ». У розпорядженні до 10000 грн. Для клієнтів, які користуються нашими послугами регулярно, кредитний ліміт збільшується.

Де можна отримати гроші?

В Євро Гроші передбачено тільки один спосіб отримання грошей - на банківську карту.