Мікрокредит

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 12:03

Короткотерміновий мікро кредит (мікропозика) - це позика з мінімальними вимогами до позичальника і на вигідних умовах. Більшість мікрокредитів надають на термін 3-30 днів, а сума позики не перевищує 10000 грн.

Для чого потрібні мікрокредити?

Короткострокові позики - зручний і швидкий фінансовий інструмент. Їх використовують, щоб взяти мікропозику на картку без перевірок і без бюрократичної тяганини. Середній час отримання позики в компанії Eurogroshiстановить 17 хвилин від подачі заявки до надходження грошей на рахунок. Послуга доступна через інтернет з будь-якого пристрою, тому замовити потрібну суму можна навіть стоячи в черзі в магазині.

Забули поповнити карту, а гаманець залишився вдома? Затримали зарплату, а потрібно оплатити комунальні послуги? Похід в ресторан несподівано виявився дорожчим? Все це приклади, коли мікропозика на картку незамінна. Зайдіть зі свого смартфона на сайт Євро Гроші, заповніть анкету, і гроші надійдуть на рахунок за кілька хвилин (постійні користувачі сервісом проходять пришвидшений спосіб отримання, для них час очікування становить до 5 хвилин).

Як отримати мікрокредит?

Суть мікропозик в мінімізації бюрократичних процедур, властивих фінансовим установам. Щоб отримати міні кредит на карту, позичальникові потрібно зробити три кроки:

 • Перейдіть на сайт Євро Гроші й оберіть необхідну суму і термін. Зверніть увагу, компанія пропонує два пакети послуг: «Миттєва позика» і «Дрібні покупки». Пакет впливає на кредитний ліміт, терміни та швидкість обробки заявки.
 • Введіть номер мобільного телефону та підтвердіть його кодом з СМС. Ваш номер телефону буде логіном для входу в особистий кабінет.
 • Заповніть анкету з інформацією про себе і верифікуйте банківську карту (карта повинна бути видана на ім'я позичальника, використовувати чужу банківську карту заборонено).

Після перевірки реквізитів і прийняття рішення кредитним інспектором, гроші надійдуть на ваш рахунок. Важливо максимально докладно і правдиво заповнити анкету, тоді позика буде надана без відмови. Чим точніше інформація, тим швидше заявка пройде перевірку, і тим вигідніше умови отримає позичальник.

Хто може отримати мікрокредит?

Компанія Eurogroshi лояльна до користувачів і ставить мінімальні вимоги для отримання позики. Щоб стати клієнтом, досить:

 • бути повнолітнім громадянином України;
 • мати банківську карту будь-якого українського банку;
 • мати фото паспорта та індивідуального податкового номеру.

Зазначені документи потрібно додати до анкети під час оформлення заявки. Зверніть увагу! Подібна процедура потрібна лише при першому зверненні. Наступні мікрокредити компанія буде надавати швидше на підставі вже створеної та перевіреної анкети. Кожен клієнт може змінити свої персональні дані в особистому кабінеті. Важливо, щоб інформація про позичальника була актуальною.

Як користуватися мікрокредитом?

Матеріальна допомога від ЕвроГроші є нецільової. Користувачі не зобов'язані звітувати, як і на що вони витратили гроші. Навіть якщо спочатку клієнт брав мікропозику на картку в Україні для одних потреб, фактично він має право використовувати кошти на свій розсуд. Мінімальний термін мікрокредиту - 3 дні, максимальний - 30 днів. При надходженні коштів на рахунок, на тіло позики починає нараховуватися комісія кредитора. Відсотки нараховуються щодня, поки кредитні кошти знаходяться в розпорядженні позичальника.

Наприклад: якщо клієнт отримав гроші на свою карту, але не став ними користуватися, гроші все одно знаходяться в його розпорядженні, і на них нараховуються комісійні. Якщо гроші більше не потрібні, краще їх повернути. Для повернення досить увійти в особистий кабінет і вибрати відповідну опцію в меню. Щоб позичальнику було зручно, на його персональній сторінці вбудований кредитний калькулятор, який показує планову дату погашення позики, тіло кредиту і фактично нараховані відсотки. Повернути гроші з тієї ж карти, на яку вони надходили, можна в один клік.

Пролонгація і дострокове погашення мікропозик

В Євро Гроші йдуть назустріч клієнтам. Тому передбачили послуги зміщення терміну кредиту. Пролонгація дозволяє позичальникові перенести дату повернення на більш пізній період. Щоб скористатися послугою, потрібно виплатити фактично нараховані відсотки і відправити заявку менеджеру кредитора. У зворотній ситуації, у позичальника є можливість дострокового погашення. Якщо повернути гроші заздалегідь, то і розмір комісії буде нижче.

Чому отримати мікрокредит онлайн краще в Eurogroshi?

Є три причини вибрати Еврогроші:
 • Прозорість умов. На першій сторінці сайту знаходиться кредитний калькулятор. За його допомогою користувач розраховує вартість позики за термін користування. Ця сума не збільшиться, і її можна використовувати для прогнозування своїх витрат. У Єврогроші немає прихованих комісій, додаткових платежів або страхування.
 • Лояльність до клієнта. Кредитна компанія ставить мінімальні вимоги до позичальників, а постійним клієнтам пропонує мікропозику на картку онлайн з бонусними умовами, знижками і збільшенням кредитного ліміту.
 • Цілодобова робота. Гроші доступні в будь-який час. Не потрібно чекати «відкриття офісу», онлайн заявки приймаються 24/7.

За роки роботи у сфері мікрокредитування нашими клієнтами стали десятки тисяч українців. Люди повертаються знову, радять нас друзям і знайомим, залишають позитивні відгуки. Така висока оцінка - найкраща нагорода і беззаперечний доказ довіри, а ми прагнемо надавати своїм клієнтам найкращі пропозиції. Якщо у вас залишилися питання про мікрокредити, наші менеджери будуть раді на них відповісти.

Питання та відповіді

Яку суму я можу отримати? Новим позичальникам доступні від 500 грн. до 10000 грн. З якого віку видають мікропозики? Ми працюємо з позичальниками від 18 до 60 років (для жінок) і 65 років (для чоловіків). Де можна отримати мікропозику? Всі операції з отримання та повернення кредиту здійснюються не виходячи з дому.