Кредити онлайн без дзвінків

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Мікрофінансова компанія - це кредитор з лояльними умовами. На відміну від банків МФО вимагають менше документів, надають зручні суми та період. Якщо людині знадобилася пара тисяч гривень, немає сенсу по кілька днів возитися з банківськими пропозиціями. Тим більше, МФО видають кредити на картку без дзвінківза 15 хвилин на карту будь-якого українського банку.

Інструкцію з оформлення позики

У кожної мікрофінансової компанії специфіка подачі заявки буде своя, але в загальних рисах схема для клієнта однакова. Так, в Євро Гроші клієнти оформляють позики наступним чином:

 • В онлайн-калькуляторі зазначають розмір кредиту і терміни повернення боргу. Клієнтам пропонується дві програми: «Миттєва позика» і «Дрібні покупки». Таким чином, сума становить від 1 000 до 10 000 гривень максимум на 30 днів.
 • Заповнюють поля в анкеті. Кредитор запитує потрібні дані, без яких не можливо отримати кредит без дзвінків та відмов на карту. Варто ще врахувати, що оформити заявку можуть лише повнолітні люди з українським паспортом та ІПН.
 • Прикріплюють банківську картку. Оскільки це кредит без відмов та дзвінків, такий спосіб отримання грошей єдиний. Тобто потрібно додати власну карту і пройти верифікацію для підтвердження володіння нею.
 • Відправляють заявку і чекають на відповідь. Співробітники розглядають звернення приблизно 15 хвилин. Коли рішення прийнято, клієнта повинні повідомляти в СМС.

Як тільки заявка схвалена, час вивчити пункти договору і підписати його. Відразу після цього кредит онлайн без дзвінків буде зарахований на карту. Тепер користувач може розпоряджатися грошима на свій розсуд, пам'ятаючи про своєчасне погашення боргу.

Що буде в разі прострочення?

Мікрофінансові організації серйозно ставляться до дотримання умов договору. Порушення пунктів загрожує клієнту проблемами. Він зобов'язаний вчасно повернути заборгованість одним з найкомфортніших способів: на сайті, в касі банку, через термінал. Якщо період погашення пройшов, а гроші на приводу не зараховані, настає прострочення. Компанія карає боржника пенею та штрафом, а при подальшому ігноруванні повернення застосовує жорсткіші заходи.

Найнеприємніше - погіршення кредитної історії. Таким позичальникам мало хто схвалить кредит онлайн без дзвінків родичам в майбутньому. Ще одна можлива проблема - передача боргу спеціальним компаніям-колекторам. Вони діють більш жорсткими способами повернення грошей. В окремих ситуаціях установи звертаються до суду.

Як захиститися при оформленні мікропозик?

Перше правило - здоровий підхід до фінансових продуктів. Беріть кредит онлайн на карту без дзвінків і перевірок, тільки якщо впевнені в своїх фінансових можливостях. Дозвільне використання займу заганяє в боргову яму.

Якщо все-таки є потреба в грошах і без МФО нікуди, пам'ятайте наступне:

 • брати онлайн кредит без дзвінків і перевірок потрібно на ту суму, яку вийде потім повернути;
 • дотримуйтеся термінів. Оптимально погасити позику за кілька днів до закінчення терміну, щоб в разі затримки гроші встигли зарахуватися або зовсім достроково, щоб заощадити на відсотках;
 • після повернення мікрокредиту потрібно перевірити особистий кабінет. Якщо борг зник, все в порядку;
 • уважно читайте кожен пункт договору, особливо про процентну ставку. Деякі клієнти спочатку беруть позику без дзвінків, а тільки тоді дізнаються про необхідність оплачувати кредитору комісійні.

Форс-мажори трапляються з кожним. Буває і так, що людина розраховувала віддати борг вчасно, але щось пішло не так. У подібній ситуації є вихід - оформити пролонгацію. Продовження дозволяє уникнути прострочення і штрафів, а також зберегти хорошу репутацію клієнта МФО.

Міфи про мікрофінансові продукти

З МФО пов'язано багато помилок і суперечок. Перед тим як взяти кредит онлайн без дзвінків оператора, ознайомтеся з ними:

Мікропозики видають на будь-яку карту.

Це так, ви можете отримати гроші на будь-яку карту українського банку, але є одна важлива умова - цеповинна бути ваша карта. При подачі заявки клієнт підтверджує свою особистість, і дані власника карти повинні збігатися з ім'ям в анкеті.

Мікрофінансова компанія хоче розорити позичальника.

Ні. Насправді навпаки. МФО максимально зацікавлені в благополуччі клієнтів, адже кредит на карту без дзвінків і поручителів - високий ризик для кредитора. І чим краще добробут позичальника, тим вище шанси МФО отримати свої гроші назад. Більш того, навіть якщо клієнт потрапив в прострочення і почали нараховуватися пеня і штраф, сума не росте нескінченно. Зазвичай МФО дає клієнтові кілька місяців, щоб поправити своє матеріальне становище і розрахуватися з боргами, а потім - сума боргу фіксується, а сам борг передається в службу роботи з простроченою заборгованістю або в суд.

Чому мікрофінансові компанії формують такі лояльні, вигідні умови?

Те, що МФО схвалюють кредити без дзвінків оператора і фото, кредитують навіть не виходячи з дому, може здатися підозрілим. Насправді умови логічні. Компанії мінімізують свої ризики невеликими сумами, а робота через інтернет дозволяє заощаджувати на офісах і великому штаті співробітників.

«ЕвроГроші»: надійний кредитор

В Україні кредити на картку без дзвінків видають не скрізь, а в Eurogroshi вийде скористатися таким продуктом. Це одна з кращих пропозицій на ринку ще й тому, що:

 • заявки розглядають цілодобово;
 • співробітники детально консультують з виникаючих питань;
 • гроші зараховуються після схвалення майже моментально;
 • процентна ставка справедлива.

Потрібно тільки пам'ятати, що будь-який отриманий мікрокредит без перевірок і дзвінків на карту необхідно вчасно повернути. Дотримання умов МФО - гарант збереження гарної репутації позичальника.

Питання та відповіді

Чи потрібна довідка з місця роботи?

Ні, для оформлення мікропозик досить паспорта та ІПН.

Як я дізнаюся, що мікрокредит схвалений?

Про позитивному вирішенні позичальника повідомляють по смс, електронною поштою та зміною статусу вособистому кабінеті. Якщо позичальник не відреагував протягом 15 хвилин, йому зателефонує менеджер.

Скільки потрібно заплатити за страховку кредиту?

У МФО Euro Groshi немає додаткової плати за страховку або будь-які інші платежі.