Кредит з поганою кредитною історією

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Кредит з поганою кредитною історією - табу для більшості фінансових установ. Ця «чорна пляма» не тільки псує репутацію позичальника, але і заважає користуватися доступними послугами.

Мікрофінансові компанії підтверджують позики навіть тим, кому не пощастило потрапити в списки боржників і зіпсувати кредитну історію. Причому немає специфічних вимог до таких клієнтів. Умови ті ж, які діють і для інших клієнтів організації.

Відмінності позик МФО від банківських пропозицій

Те, що мікрофінансові компанії підтверджують онлайн-кредит на карту з поганою кредитною історією - не єдина особливість установ. Від банків вони відрізняються і такими умовами:

 • менші суми і терміни кредитування - мінімально можна взяти кредит на 1 000 гривень. Ліміт досягає 10 000. При цьому терміни коливаються від 7 до 30 днів;
 • ставка - нараховується щодня. З огляду на невеликі суми і короткий період кредитування позику виявляється цілком посильною для позичальника. До того ж розмір комісійних розраховується справедливо і завжди зрозуміло чому саме така сума;
 • доступність фінансів - для отримання мікропозики не потрібно збирати велику кількість документів, шукати поручителів або заставу. Компанії видають кредит на карту з поганою історією громадянам України тільки за паспортом й ідентифікаційним кодом;
 • цілодобова робота - при повторних зверненнях доступна подача заявок в будь-який час доби.

Коли терміново виникла потреба у коштах, отримати кредит через МФО реально в 98% випадків. Потрібно тільки переконатися у відповідності умовам компанії.

Критерії хорошого позичальника

Мікрофінансові установи висувають стандартні вимоги до тих, хто хоче отримати на карту кредит з поганою кредитною історією:

 • 18-65 років (для жінок 60 років);
 • громадянство України;
 • паспорт ті ІПН;
 • телефон;
 • карта українського банку.

Не мають значення соціальний стан, наявність офіційного працевлаштування та інші «гарантії» платоспроможності людини. Важливо відповідати згаданим вимогам і грамотно заповнити заявку на кредит з поганою історією.

Інструкція по отриманню мікропозик

Компанія Євро Гроші видає тільки онлайн-кредит на карту з поганою кредитною історією без відмови. Тобто людині не потрібно нікуди йти. Все оформляється через сайт. Позичальник проходить кілька кроків для отримання грошей:

 • Вводить у розрахунковому калькуляторі суму і термін. Діє два продукти: «Моментальна позика» і «Дрібні покупки». Радимо вибирати онлайн-кредит з поганою історією з урахуванням фінансових потреб. Суми від 3 000 до 10 000 передбачені в першій програмі. «Дрібні покупки» - це можливість отримати до 4 000 гривень на термін до 15 днів.
 • Розпочинає оформлення анкети. Важливо заповнити всю запитану інформацію. Зазначте особисті відомості, адресу реєстрації та проживання, рівень доходу. Після внесення інформації варто ще раз все перевірити. Дрібна помилка загрожує відмовою в кредитуванні.
 • Прив'язує карту. Сюди надходитимуть гроші, якщо заявку схвалять. Додається тільки актуальна карта з позитивним балансом. Після верифікації вона буде закріплена за аккаунтом клієнта, і в подальшому може отримувати на неї гроші або погашати заборгованість.
 • Відправляє заявку. Після перевірки даних можна запитувати кредит онлайн з поганою кредитною історією. В середньому співробітники розглядають заявки 15 хвилин.

Якщо компанія погоджується видати кредит без відмови, користувачеві залишається прочитати договір і підписати. Відразу після цього в силу вступає угода і гроші зараховуються на картку.

Закриття позики і прострочення

Взяти кредит з поганою історією не складно, але його важливо вчасно повернути. У заданий термін користувач зобов'язується погасити мікропозику з нарахованими відсотками. Якщо він оформив онлайн 4 000 гривень на 15 днів, до повернення належить 5 500. Погасити борг повністю можна за допомогою таких каналів:

 • карткою після авторизації на сайті МФО;
 • в терміналі самообслуговування;
 • через касу банку.

Якщо людина не встигає до згаданої дати повернути позику з поганою історією, з першого дня закінчення терміну кредитування починається прострочення. Компанія нараховує позичальникові штраф. Через це сума до повернення виростає. Крім того, в подальшому будуть труднощі з отриманням грошей, проте з закритими простроченням людям зазвичай схвалюють нові позики без проблем. Головне, щоб не було відкритих.

Важливо! Щоб кредит з поганою КІ не був прострочений, краще оформити пролонгацію. Зробити це потрібно до закінчення терміну. Послуга полягає в тому, щоб позичальник сплатив тільки нараховані відсотки. Після активації продовження дата погашення буде перенесена на той термін, на який спочатку оформлялася позика.

Пролонгація - це спосіб уникнути проблем з фінансовою організацією і можливість в майбутньому брати кредити з поганою кредитною історією без довідок і поручителів.

Eurogroshi: переваги МФО

Компанія входить до переліку найбільших на ринку України. Вона без проблем надасть кредит на карту миттєво, з поганою кредитною історією, без застав та інших незручних умов. Інші аргументи «за» «Еврогроші»:

 • прозорі умови співпраці;
 • хороші суми і терміни кредитування;
 • цілодобовий прийом заявок від постійних клієнтів;
 • оперативні реакції на звернення.

МФО йде назустріч багатьом, кому потрібно взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією.

Питання та відповіді

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія - це досьє позичальника про його отриманих та повернутих позики.

На що впливає кредитна історія?

Від неї безпосередньо залежить лояльність кредитора. Чим краще кредитнаісторія, тим краще умови позики.

Як поліпшити кредитну історію?

Для цього потрібно активно і відповідально користуватися кредитними продуктами: брати і вчасно повертати позики.