Кредит онлайн без відмови

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Багато кредитних установ України будують для позичальників перепони з завищених вимог. Найбільш популярні причини відмови: відсутність офіційного працевлаштування, погана кредитна історія, велика кількість відкритих позик. Чи можна в подібних реаліях взяти кредит онлайн без відмови? Тільки якщо звернутися в мікрофінансову компанію.

У чому особливості МФО?

Мікрофінансові установи та банки не є конкурентами. Це різні сегменти кредитування. У МФО свої умови і плюси, які і привертають потенційних позичальників:

 • дистанційне оформлення позик - будь-хто може отримати кредит без відмови онлайн без відвідувань офісу компанії. Заявка подається на сайті організації Євро Гроші , після чого співробітник установи зв'язується з позичальником і підтверджує оформлення мікропозики;
 • мінімум бюрократії - людині не потрібно збирати документи для того, щоб отримати кредит без відмови. Стандартний набір включає тільки особистий паспорт та ІПН;
 • робота у вихідні і свята - якщо банки в такі дні не приймають клієнтів, на виручку прийде мікрофінансова компанія. Більшість з них підтверджують займи постійним позичальникам автоматично. Тобто можна подати заявку на швидкі кредити онлайн на картку без відмови хоч в новорічну ніч, і гроші миттєво надійдуть;
 • лояльність до клієнтів - у банків розроблена більш жорстка система оцінки кредитоспроможності. Нерідко студенти, пенсіонери, безробітні не можуть набрати потрібну кількість балів і отримати кредити без відмов на карту. У МФО вимоги набагато лояльніші, тому фінансові продукти доступні великому числу позичальників.

Що стосується відсоткової ставки, то в МФО вона становить 2,5% в день. На відміну від банків, плата тут розраховується щодня, і позичальник платить рівно стільки, скільки він користувався позикою на карту без відмови.

Як отримати гроші?

У МФО Euro Groshi є кредитний калькулятор, де будь-який позичальник може оформити онлайн-заявку. Алгоритм дій такий:

 • Вказати в калькуляторі розмір позики і період, в який потрібно його повернути. Можливе отримання кредиту від 500 до 10 000 грн. Максимальний час погашення заборгованості - 30 д. Мінімум вийде взяти кредит без відмови на 7 днів.
 • Перейти в анкету і заповнити запропоновані поля. Щоб уберегтися від шахрайських дій, компанія ретельно перевіряє інформацію про позичальників. Це дані паспорта та ІПН, адреси проживання, відомості про місце роботи і рівень заробітку. Чим повніше користувач розкриє інформацію, тим вище шанси на схвалення заявки.
 • Додати карту. Позика без відмови надійде тільки на активну картку української фінансової установи. Попередньо потрібно верифікувати рахунок, щоб підтвердити його приналежність клієнту.

Коли згадані кроки завершені, очікуймо рішення. Новим клієнтам доводиться чекати відповіді 15-30 хвилин. У разі схвалення залишається підписати угоду і отримати кредит на карту без відмови і перевірок. При повторних зверненнях кредит онлайн без відмов і дзвінків надходить швидше, оскільки не потрібно заново заповнювати анкету. Людина тільки авторизується за своїми даними в особистому кабінеті, вибирає суму позики, термін і подає заявку. У такій ситуації відповідь приходить ще швидше - в середньому через 5 хвилин.

Як повернути борг?

Щоб мати можливість в майбутньому брати онлайн кредити без відмови, необхідно дотримуватися умов договору. Зокрема - термінів повернення. При погашенні заборгованості клієнт оплачує не тільки отриману суму, але й нараховані відсотки за ставкою МФО Eurogroshi. Наприклад, за 1 000 гривень буде нараховуватися 25 грн на добу (%). Якщо оформити такий кредит на 7 днів, до повернення буде 1 175 грн. Способів погашення боргу чимало:

 • в касі банку;
 • в особистому кабінеті;
 • через термінал.

Після отримання грошей, МФО робить автоматичну розсилку позичальникові в СМС і по електронній пошті про списання боргу. Також інформація про повернення оновлюється і в особистому кабінеті.

Прострочення і продовження

Порушення строків повернення загрожує позичальникові пенею та штрафом. Крім того, в подальшому буде складніше оформляти кредит без відмови на карту навіть в інших фінансових компаніях. Ухилення від зобов'язань псує кредитну історію.

Щоб уникнути неприємних наслідків, коли немає грошей для повернення боргу, краще продовжити мікропозику. Клієнт вносить суму, рівну нарахованими відсотками, і подає заявку на пролонгацію. Дата зобов'язань по тілу кредиту зміщується. Кількість пролонгацій не обмежена, але важливо встигнути активувати послугу до настання прострочення.

Чому варто вибрати «Євро Гроші»?

Українська компанія отримує прямі європейські інвестиції, тому для неї в пріоритеті принцип чесного і прозорого ведення бізнесу. Будь-яка людина може оформити онлайн кредит без відмови одразу на карту. Тут немає прихованих платежів, комісій і переплат. Умови в МФО дуже привабливі:

 • можливість подати заявку в будь-який час дня і ночі;
 • допомогу в оформленні позики та інших діях;
 • зручне отримання грошей і погашення боргу;
 • можливість продовження мікропозики, що допомагає в разі фінансових проблем.

Кому б не знадобився кредит на карту без відмови терміново, організація завжди допоможе. Це один з надійних кредиторів країни.

Питання та відповіді

Можна прикрасити інформацію про себе в анкеті?

Ні! Для МФО немає «поганих» позичальників. Дуже важливо, щоб інформація була правдивою. Кожну анкету перевіряє смарт-програма, і недостовірні дані швидко спливуть.

Якщо на моїй карті немає грошей, як пройти верифікацію?

Вам потрібно буде поповнити карту. Для верифікації досить кількох гривень на рахунку.

Можна оформити онлайн кредити без відмов школяреві?

Для кредитора головне щоб позичальник був повнолітнім.