Кредит безробітним

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Українські фінансові установи неохоче надають кредит безробітним. Відсутність офіційного працевлаштування підвищує ризики і йде врозріз з політикою кредитування банків. Але, мікрофінансові організації йдуть назустріч непрацюючим людям. Вони схвалюють кредит готівкою безробітним України і надають послуги через інтернет на тих же умовах, що й іншим категоріям клієнтів. Такі фінансові продукти стають в нагоді в складній ситуації, але користуватися ними потрібно грамотно і обдумано. Мікропозики варто брати тільки в тому випадку,якщо є джерело для погашення боргу.

Особливості роботи з МФО

Мікрофінансові організації представляють собою небанківські установи, що видають невеликі позики на невеликі терміни. Майже всі фірми працюють в режимі онлайн. Це дозволяє клієнтам подавати заявки прямо на сайті, не відвідуючи філію організації. Максимально просто і зручно.

Є й інші відмінності МФО від банків:

 • кредит безробітним видається на суму від 1 000 гривень терміном до 30 днів;
 • для отримання грошей потрібен паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер, банківська карта і телефон;
 • процентна ставка розраховується за день, а не місяць;
 • є можливість продовження позики, якщо не вдається її вчасно погасити.

Українці використовують займи на поточні витрати. Наприклад, підвернулася вигідна покупка, терміново потрібні гроші в борг безробітним на лікування, не вистачає на оплату комунальних послуг. Подібні онлайн кредити в Україні для безробітних дійсно доступні кожному, а суми до повернення цілком підйомні.

Як оформляти позики в Євро Гроші?

В Євро Гроші видають мікропозики на карту з 2016 року. І за цей час відпрацьована максимально проста і зручна процедура отримання. Щоб скористатися послугою, вивчіть умови кредитування.

Основний інструмент позики - онлайн-калькулятор. У ньому вказується бажаний розмір кредиту і термін. За програмою «Миттєва позика» кредитор видає до 10 000 гривень на 30 днів. Якщо потрібен меншийкредит безробітним на картку, краще скористатися пропозицією«Дрібні покупки».

Подальший алгоритм дій:

 • Заповнити анкету. Важливо вказувати дані правильно, без помилок. Кожна онлайн-заявка перевіряється скоринг-програмою, і банальні помилки сприйматимуться як недостовірна інформація. Анкети «з питаннями» відсіваються, і є ризик, що кредит для безробітних ви не отримаєте.
 • Додати карту. Оскільки це єдиний спосіб отримання коштів, і замовити кредит готівкою безробітному не вийде, необхідно прикріпити власну платіжну банківську карту. Важливо, щоб на ній був позитивний баланс. Після верифікації нею можна буде користуватися для отримання грошей і погашення боргів.
 • Надіслати заявку. Ще раз потрібно перевірити інформацію, і тільки потім відправляти запит на кредит для безробітного. В цілому, позики через інтернет надаються швидко, але на розгляд першої заявки йде 15-20 хвилин. Подальші запити обробляються набагато швидше.

Якщо відповідь позитивна, позичальника повідомляють про рішення і пропонують підписати договір. Після цього кошти надходять на рахунок, а позичальник стає клієнтом. У разі відмови варто перевірити анкету на наявність помилок. Часом дрібні недоліки заважають взяти кредит безробітним.

Варіанти погашення заборгованості

Мікрофінансові компанії формують вигідні умови, але при цьому суворі. Боржник зобов'язаний вчасно повернути гроші, інакше йому загрожує прострочення. Закрити позики безробітним можна різними способами:

 • в особистому кабінеті прив'язаною картою;
 • в терміналі ПриватБанк (обов'язково вказувати свій телефон, щоб гроші потрапили куди треба);
 • в касі найближчого відділення банку (потрібні реквізити МФО, ПІБ боржника).

А чим загрожує прострочення? Перше - штраф. Друге - пеня і збільшення суми боргу. Третє - постійні дзвінки співробітників МФО з нагадуваннями про борг. Четверте - псування кредитної історії і «чорний список» боржників.

Більш неприємні наслідки очікують злісних неплатників. МФО має право передати заборгованість колекторам, після чого вони будуть займатися питанням повернення. В окремих випадках непогашені кредити безробітним виливаються в судовий розгляд.

Як бути, якщо не виходить погасити борг вчасно?

Для таких ситуацій передбачена пролонгація. Коли компанія видає кредити онлайн безробітним, вона попереджає про можливість продовжити борг. Клієнт сплачує нараховані відсотки до закінчення строку дії кредитного договору, і дата погашення зміщується. Це вберігає від прострочення і дає час погасити мікропозику без санкцій.

Чому краще співпрацювати з Euro groshi?

Компанія дає гроші в борг на карту безробітним, студентам, людям з поганою кредитною історією - практично всім, хто звернеться і подасть заявку. Досить відповідати її вимогам і правильно заповнити анкету. Численні постійні клієнти залишають позитивні відгуки про МФО і підтверджують, що кредит для безробітних в Україні в Євро Гроші один з кращих. Доказ тому:

 • оптимальні суми і терміни;
 • можливість необмеженого продовження;
 • прозорі умови співпраці;
 • докладні консультації працівників МФО.

Реально отримати кошти без довідок, застав і поручителів. Це насправді зручно і доступно.

Питання і відповіді

Якого віку має бути позичальник?

Щоб отримати кредит онлайн, безробітному потрібно бути не молодше 18 і не старше 65 років (для жінок межа 60).

В яких містах кредитують?

Будь-яка людина може скористатися послугами, якщо вона проживає і прописана на території України (крім Криму та зони АТО).

Як швидко видають гроші в борг на карту безробітним, які раніше вже зверталися?

Час розгляду заявок від постійних клієнтів скорочується до 5 хвилин