Кредит без застави

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Підтвердження платоспроможності - одна з умов кредитування. У банках або ломбардах для забезпечення боргу просять залучити поручителів, надати документи або заставне майно.

Швидше отримати кредит без застави через мікрофінансову компанію. МФО - це комерційні організації, що кредитують фізичних осіб на суми до 10 000 грн. Вимоги до клієнтів тут лояльні, але розмір і термін кредитування нижче ніж в банку. Проте кредити без застави видають майже всім, хто подасть заявку.

Умови отримання грошей

Вимоги до потенційних клієнтів у мікрофінансових компаній мінімальні. Здебільшого це:

 • повнолітній вік;
 • громадянство України;
 • паспорт і код платника податків;
 • карта банку;
 • телефонний номер.

Ніхто не вимагає довідок про доходи, застави та поручителів. Отримати фінансову підтримку вдається на дійсно вигідних умовах. Основне - відповідати згаданим критеріям і правильно подати заявку.

Покрокове оформлення позики

Сайт Євро Гроші максимально простий і інтуїтивно зрозумілий. Розібратися з подачею онлайн-заявки зможе навіть недосвідчений користувач ПК.

Спочатку вкажіть в калькуляторі суму і термін кредитування, який буде комфортним для повного повернення кредиту. За умовами компанії клієнтам доступні дві програми: «Миттєва позика» і «Дрібні покупки». Причому обидва варіанти - це кредит без застави нерухомості! У першому випадку сума становить 2 500 - 10 000 грн., а в другому - 500 - 2 000 гривень.

Коли клієнт визначився з розміром мікропозики і оптимальними термінами, можна приступати до оформлення:

 • Заповнення анкети. Інформації багато, тому потрібно все уважно ввести. Тільки достовірні дані: номер і серія паспорта, ІПН, прописка та інше. При вказівці завідомо неправдивої інформації будь-яка МФО України кредит без застави не видасть. Це прирівнюється до шахрайства.
 • Прив'язка карти. Позичальнику потрібен власний рахунок, на який компанія зарахує гроші в разі схвалення онлайн-заявки. Карта повинна бути активною з позитивним балансом для верифікації.
 • Подача заявки. Після надання інформації час відправляти заявку на кредит. Приблизний час розгляду – 15 хвилин. Постійні клієнти отримують гроші швидше – за 3-5 хвилин.

На цьому процедура не завершена. Якщо співробітники МФО підтвердять заявку, клієнт підписує договір. А перед цим уважно вивчає його положення. У документі вказується розмір відсоткової ставки, можливі штрафи за прострочення й інші умови. Якщо все влаштовує, залишиться підписати договір і отримати кошти на будь-які цілі.

Причини відхилення заявки

Не всім в Україні кредити без застави гарантовано схвалюють. Іноді навіть благонадійним клієнтам з постійною роботою і доходом відмовляють. Наведемо кілька найбільш популярних причин відмови, щоб ви розуміли на що звернути увагу:

 • Наявність відкритого позики в МФО. Щоб взяти кредит, потрібно щоб не було заборгованості за попередніми позиками. Іноді, якщо борг погашений недавно, система не встигає оновити інформацію та відмовляє у видачі нової позики. Щоб цього уникнути, нову заявку краще подати на наступний день. Якщо гроші потрібні терміново, то зв'яжіться з оператором і попросіть його оновити інформацію вручну.
 • Помилки в анкеті. Неправильно зазначені адреса, реквізити паспорта, контакти - це теж привід для відмови.
 • Неактивна карта. Зустрічаються проблеми безпосередньо з зарахуванням грошей. Мікропозику підтвердили, але кошти на карту не проходять. Необхідно зателефонувати в банк і з'ясувати причину проблем. Інший вихід - прикріпити іншу активну карту.

Якщо вирішити проблему самостійно не вдалося, зверніться в компанію Eurogroshi. Співробітники проаналізують дані про позичальника і порадять спосіб вирішення.

Чим загрожує прострочення по мікрокредитам?

За умовами кредитної угоди клієнт повинен повернути позику з відсотками в зазначений термін. Якщо людина ігнорує зобов'язання, організація має право оштрафувати його. До боргу додається певна сума, яка залежить від початкового тіла мікропозики. Крім того, злісним боржникам надалі будуть відмовляти в кредитуванні не тільки в «Євро Гроші», але і інших мікрофінансових компаніях.

Ось чому потрібно дотримуватись вимог в договорі і повертати гроші вчасно. Фінансові труднощі бувають у всіх, і в подібній ситуації МФО надають лояльне рішення - пролонгацію. Продовження боргу передбачає повернення тільки нарахованих відсотків. Решту суми можна повернути поступово.

Переваги МФО «Євро Гроші»

Головне достоїнство Євро Гроші - тут видають кредит без довідки, під заставу чесного слова позичальника. Крім цього, в МФО:

 • приймають заявки цілодобово;
 • формують прозорі умови співпраці;
 • видають гроші на будь-які потреби без підтвердження доходів;
 • Розглядають заявки відразу в день звернення.

З появою мікрофінансових продуктів кредитування стало максимально зручним. Це відмінний варіант для вирішення грошових труднощів.

Питання та відповіді

Можна взяти гроші на покупку телевізора?

Компанія Євро Гроші видає позики без цільового призначення. Ви можете використовувати гроші на свій розсуд.

У мене є питання, кому я можу їх задати?

На нашому сайті є розділ «Контакти», де ви можете вибрати будь-який зручний спосіб зв'язку з менеджером і задати свої питання йому.

Мені потрібно 100000 грн.

Ми надаємо мікрофінансову допомогу. Максимальний розмір кредитного ліміту - 10000 грн.