Кредит без довідок

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

За інформацією «Хедхантер Україна» на середину 2020 року в Україні лише половина працездатного населення працювала офіційно. Понад 3,4 млн осіб отримують зарплату без офіційного працевлаштування. Ці люди мають регулярний дохід, іноді вище середньої зарплати по регіону, але для фінансових установ вони - безробітні. Так що ж, вони не можуть користуватися фінансовими послугами? Можуть, якщо запросять кредит без довідки про доходи в мікрокредитних компаніях. МФО співпрацюють з людьми всіх соціальних категорій, в тому числі безробітними, інвалідами та українцями без офіційного працевлаштування.

Відмінності банківських продуктів від мікрофінансових

Щоб зрозуміти різницю в підході, наведемо наочну таблицю з умовами надання популярних фінансових послуг банками та МФО.

Банки МФО
Кредитують на великі суми від 10 000 гривень. Видають позики невеликих розмірів (1 000-10 000 гривень).
Терміни повернення становлять від 6 місяців до 3 років. Необхідно повернути кошти за 30 днів.
Серйозно підходять до перевірки позичальника, аналізують кредитну історію. Довіряють позичальникові, КІ враховують, але вона не критична в ухваленні рішення.
Розглядають заявки 3-10 днів. Приймають рішення за 15 хвилин.
Підтверджують кредит клієнтам від 21 року. Співпрацюють з 18 лет.
Вимагають надати довідку про доходи. Схвалюють кредити при мінімальному переліку документів (паспорт і код платника податків).
Видають кредити тільки в відділенні банку. Підтверджують онлайн-заявки, тому позичальник отримує кошти не виходячи з дому.

Перед тим, як відправити заявку на кредит без довідок, упевніться, що вибрали правильну фінансову установу. Ось невеликий список підказок:

 • за невеликими сумами краще звертатися в МФО;
 • людям без офіційного працевлаштування та безробітним простіше взяти кредит без довідок в мікрофінансової організації;
 • при поганій КІ отримати схвалення в банку малоймовірно;
 • оформлення грошей в МФО займає кілька хвилин і заощаджує ваш час.

Мікрофінансова компанія - відмінне рішення для людей, яких банки відносять до групи «ризику» і тим, кому потрібна невелика сума. Коли потрібен невеликий кредит готівкою без довідки про доходи, МФО піде назустріч.

Як правильно подати заявку

Оскільки позики оформляються в інтернеті, потрібно розібратися з покроковим процесом. У компанії «ЕвроГроші» взяти кредит без довідки про доходи простіше, ніж здається. Потрібно:

 • На головній сторінці сайту знайти кредитний калькулятор, обрати програму кредитування ( «Дрібні покупки» або «Миттєва позика»), вказати суму і терміни.
 • Перейти до заповнення анкети.
 • Додати банківську карту, куди кредитор зарахує гроші після схвалення.
 • Оформити заявку та відправити її на розгляд фахівцям МФО.
 • Дочекатися відповіді і, у разі позитивного рішення, підписати договір.

Новим клієнтам доводиться чекати близько 15 хвилин. Якщо людина раніше зверталася в компанію і вже отримала перший кредит готівкою без довідок і поручителів, система розглядає заявки швидше.

Як погасити борг?

Оскільки основний спосіб отримання грошей - на картку, повернути їх можна таким же чином. Необхідно авторизуватися на сайті компанії Євро Гроші, увійти в особистий кабінет і у спеціальному розділі погасити заборгованість. Можна зробити це і в касі банку, вказавши реквізити МФО.

Прострочення і пролонгація

За умовами мікрофінансових організацій кожен українець може оформити швидкий кредит готівкою без довідки про доходи. Однак, лояльні умови мають свою ціну: суворі правила повернення. Якщо позичальник порушує строки і не повертає кошти, йому нараховується пеня і штраф. Тобто сума зростає.

Прострочення загрожують псуванням кредитної історії, дзвінками з відділу по роботі з простроченою заборгованістю, і продажем заборгованості колекторам (тобто вимагати гроші будуть треті особи, причому в більш жорсткому форматі).

Логічно, що порушувати терміни кредитування вкрай не рекомендується. Якщо, з якоїсь причини, отриманий раніше кредит без довідок і поручителів не вдається вчасно повернути, скористайтеся пролонгацією. Це продовження позики на термін максимум 30 днів. Клієнту необхідно погасити хоча б відсотки, які вже нараховані. Після цього йому дається додатковий час на погашення заборгованості (при цьому комісія нараховуватися за стандартною ставкою, а пеня і штрафи не нараховуються).

Краща пропозиція від Eurogroshi

Коли банки не хочуть видавати кредити онлайн без довідок і поручителів, мікрофінансова компанія допоможе. «Еврогроші» - популярна мікрофінансова організація в Україні. Ми підтверджуємо позики без перевірок і на гарантовано вигідних умовах. Зокрема:

 • в будь-який час дня і ночі;
 • зі справедливою відсотковою ставкою;
 • чесно і прозоро (умови прописані в договорі);
 • з докладними консультаціями фахівців.

Кредит без довідок про доходи доступний кожному: мамі в декреті, студенту, фрілансеру або приватному підприємцю. Будь-яка сума до 10 000 гривень буде схвалена. Потрібно тільки розуміти, що дотримання умов кредитора - важливий фактор збереження доброї репутації. Перед оформленням позики зважте всі за і проти, прорахуйте свої доходи і витрати, щоб не загнати себе в боргову яму, і тоді залучені гроші стануть зручним фінансовим інструментом.

Питання та відповіді

Як МФО перевіряє заявку так швидко?

Ми автоматизували перевірку заявок. Більшість дій здійснює скоринг-програма. Вона перевіряє достовірність інформації в анкеті, робить запит в Бюро кредитних історій, перевіряє позичальника по базах даних і «чорних списках».

Якщо за заявкою прийшла відмова, чи можна подати ще одну?

Якщо вам відмовили, зв'яжіться з оператором. Наші фахівці підкажуть вихід із ситуації.

На яких умовах я отримаю кредит без довідки про доходи?

Ми не ділимо позичальників на офіційно і неофіційно працюючих. Для всіх умови позик однакові.