Кредит без прописки

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Ще років 10 тому до мікрокредитування ставилися з побоюванням. Такі компанії вважалися небезпечними, так як мало хто про них знав. Часи змінилися, а разом з ними - і ставлення до мікрофінансових організацій. Тепер українці зі спокійною душею користуються їхніми пропозиціями, оскільки тільки в МФО можна гарантовано отримати кредит без прописки, без відмови, перевірок та інших бюрократичних моментів.

Чому такі позики зручні?

Мікрофінансова компанія - це небанківська установа. Тут працюють дещо інші правила, і умови до позичальника істотно спрощуються. Ось список вимог до людей, які планують оформити заявку:

 • 18-65 років;
 • паспорт України та код платника податків;
 • карта банку;
 • номер телефону.

Усе. Більше нічого не потрібно, щоб отримати кредит онлайн на карту без прописки. На таких вигідних умовах клієнт може розраховувати на 1 000-10 000 гривень до 30 днів. Ставка - не більш 2,5% на добу. Це справедливо, враховуючи короткий період кредитування. Тим більше є можливість дострокового погашення.

Якщо клієнт повертає борг раніше, оплачувати потрібно тільки тіло мікропозики і нараховані до цієї дати відсотки. Умови дострокового погашення актуальні майже для всіх компаній, які видають кредит без прописки в Україні.

Ще один аргумент на користь МФО - зручність оформлення. Не потрібно приходити до філії компанії, чекати в черзі, особисто розмовляти зі співробітником. В умовах карантину - це серйозний аргумент. Онлайн-заявка оформляється на сайті. Тобто, не виходячи з дому реально взяти кредит без прописки.

Інструкція по отриманню грошей в «Євро Гроші»

Ця компанія досить давно стала гравцем на фінансовому ринку, і клієнти високо оцінили її плюси. Позичальникам доступно отримання грошей дистанційно. Для цього на сайті Євро Гроші досить відправити заявку.

Покрокова інструкція виглядає так:

 • На головній сторінці в калькуляторі вибрати суму по одній з фінансових програм - «Митєва поизика» або «Дрібні покупки». За умовами першої доступно від 3 до 10 тис. грн. Максимальний термін - 30 днів. За програмою «Дрібні покупки» користувач може взяти кредит без прописки в паспорті розміром 1 000-4 000 гривень. Термін - 7-15 днів.
 • Внести особисті дані в анкету. До заповнення потрібна загальна інформація про позичальника.
 • Додати карту. В Євро Гроші передбачено один спосіб отримання грошей - на банківську картку. Знадобиться особистий рахунок позичальника. Після верифікації карта буде доступна для зарахування грошей і надалі - погашення заборгованості.
 • Надіслати заявку. Коли все готово, можна переходити до цього кроку. При першому зверненні співробітники розглядають заявку довше, так як потрібно все перевірити. Середній час очікування - 15 хвилин. Подальші запити обробляються набагато швидше - до 5 хв.

Клієнту приходить рішення в СМС на його номер телефону. Якщо кредит без прописки в паспорті схвалений, залишається поставити підпис в договорі і отримати на картку кошти. З цього дня починається кредитний термін.

Варіанти повернення заборгованості

Повернути борг так само просто, як і отримати кредит онлайн без прописки. Позичальнику доступні такі канали:

 • особистий кабінет - оплата виконується з раніше прив'язаної карти;
 • термінал «Приватбанку» - за реквізитами МФО і номером телефону позичальника;
 • каса будь-якого банку - за реквізитами компанії і особистими даними клієнта.

Найшвидший спосіб - погашення в особистому кабінеті. Гроші зараховуються на рахунок організації майже моментально, і кредит стає закритим. Після погашення важливо перевірити всі в особистому кабінеті. Через банк гроші зараховуються протягом 3-х днів. Зазвичай це відбувається швидше, але краще не відкладати сплату на останню дату терміну кредитування. В іншому випадку є ризик прострочення, а це штрафи і пеня.

Чому прострочення - це проблема?

По-перше, зростає сума боргу. Коли людина бере кредит на карту без прописки, вона розраховує на певну суму до погашення. При простроченнях борг істотно зростає, тому повернути його стає складніше.

По-друге, прострочення погано впливають на кредитну історію. Надалі будуть проблеми з отриманням грошей не тільки в поточній МФО, а й інших.

По-третє, повне ігнорування боргу гарантує зустріч з колекторами або судом. Мікрофінансові компанії довіряють клієнтам, але вимагають взаємної відповідального ставлення до себе.

Пролонгація - вихід із фінансової скрути

МФО пропонують продовжити мікропозику, якщо не виходить погасити його вчасно. Послуга називається пролонгацією. Позичальник сплачує відсотки, і дата повернення боргу переноситься (максимум на 30 днів). Але, скористатися пролонгацією можна кілька разів поспіль.

Переваги Євро Гроші

Ця компанія формує одні з кращих пропозицій на ринку. Взяти кредит в Україні без прописки можна не скрізь, а в «ЕвроГроші »його схвалять без проблем. Крім того, МФО привертає і іншими плюсами:

 • справедливою відсотковою ставкою по позиці;
 • цілодобовим схваленням заявок;
 • всебічної консультацією менеджерами;
 • програмою лояльності для постійних клієнтів.

Коли виникає питання, чи можна взяти кредит без прописки в Україні, згадайте про Euro Groshi. Кредитор допоможе у вирішенні фінансових труднощів.

Питання та відповіді

Як отримати гроші, якщо я перебуваю у відрядженні?

Ми працюємо по всій Україні, і для отримання позики не важливо, де зараз знаходиться позичальник (крім зони проведення АТО і Криму).

Моїй дружині потрібні гроші, як їй їх отримати?

Ваша дружина може сама подати заявку на кредит. Або ви можете отримати гроші на свою карту, а потім перевести їй.

Мені всюди відмовляють у кредиті.

Можливо у вас є не погашена заборгованість або раніше були проблеми з кредитами, і ваші дані потрапили в «чорний список». Перевірте свою кредитну історію через Українське бюро кредитних історій.