Кредит без поручителів

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Мало кому подобається доповідати рідним і близьким про свої матеріальні проблеми. Але деякі фінансові установи відмовляються видавати кредит без поручителів. З такої ситуації вихід - оформити онлайн-заявку на сайті мікрофінансової компанії, яка не пред'являє таких вимог до клієнтів. Умови МФО лояльні і доступні більшості позичальників України.

Переваги позики без поручителів

Перший плюс в тому, що не потрібно нікому розповідати про плани на кредит. Позичальник звертається в МФО, отримує бажану суму і розпоряджається нею на свій розсуд. Є й інші плюси мікропозик:

 • дистанційне отримання грошей - будь-яка людина може взяти кредит онлайн без поручителів, тобто, не виходячи з дому. Сайти МФО інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні навіть для невпевненого користувача комп'ютером;
 • цілодобова робота - знадобилася сума о першій годині ночі або в неділю? Мікрофінансові установи схвалюють кредити 24/7. Зокрема, постійні клієнти отримують позики за спрощеною системою. Якщо ви вже заповнювали анкету, пройшли перевірку і отримували позику раніше, подальші звернення будуть проходити в автоматичному режимі;
 • гарантія конфіденційності - особисті дані позичальника захищені системою шифрування і не передаються третім особам. Вся інформація, яка потрапляє в базу даних МФО, залишається всередині компанії та використовується лише в узагальненому анонімному вигляді;
 • легке погашення - повертати борг так само зручно, як і отримати кредит онлайн на карту без поручителів. Для погашення заборгованості МФО пропонують касу, термінал, особистий кабінет користувача.

Кілька мінусів теж є. Основний - невелика сума. Мікрокредити - послуга, що спеціалізується на споживчих позиках. Тут рідко вдасться отримати більше 10000 грн., А термін обмежений 30 днями.

Вимоги до клієнтів

Хоча мікрофінансові установи видають гроші без перевірок, поручителів і застав, позичальник все одно повинен відповідати певним умовам. Зокрема:

 • бути старше 18 років;
 • мати паспорт та ІПН;
 • бути зареєстрованим на території країни (крім АР Крим і зони АТО);
 • володіти картою для зарахування грошей;
 • мати мобільний телефон для реєстрації та зв'язку.

Такі моменти, як офіційне працевлаштування та документ про підтвердження доходів не обов'язкові. Важливо відповідати згаданим вимогам, і можна оформити заявку на мікропозику.

Покрокове оформлення кредиту

Взяти позику можна прямо на сайті кредитора Eurogroshi. МФО надає кредити на суму від 1 000 до 10 000 гривень, при цьому максимальний період становить 30 днів. Користувач вводить в калькуляторі розмір позики, задає термін, а потім тисне на кнопку «Отримати гроші». Наступні кроки схожі для більшості мікропозик:

 • Заповнення анкети із зазначенням ПІБ, даних паспорта, відомостей про прописку, проживання та т. Д.
 • Прив'язка картки, на яку будуть зараховані гроші в разі позитивної відповіді по кредиту.
 • Оформлення заявки та відправка її на розгляд.

Середній час очікування для нових клієнтів - 15 хвилин. Як тільки співробітники компанії ознайомляться з даними позичальника і приймуть рішення, він буде проінформований по СМС або телефонним дзвінком. Після схвалення залишиться підписати кредитну угоду - і гроші в кишені.

Як збільшити шанси на схвалення мікрокредиту?

Середній відсоток позитивних заявок в МФО - 90. Але не всім вдається з першого разу взяти кредит онлайн без поручителів і без відмови. Щоб підвищити шанси на схвалення, скористайтеся наступними рекомендаціями:

 • перший раз брати невелику суму - не варто відразу гнатися за максимальним мікрокредитом, якщо доводиться оформляти його вперше. Спочатку доведіть МФО платоспроможність і відповідальність, а потім кредитор запропонує суми більші і умови кращі
 • вказувати правдиві дані - нерідко новачки вписують відомості з помилками або навмання. Це ще один привід відмовити в кредитуванні;
 • оформляти за раз одну заявку - якщо система виявить в УБКІ велику кількість запитів від одного позичальника, може послідувати відмова;
 • відповідати на дзвінки співробітників компанії - фахівці часто дзвонять позичальникам для підтвердження їх заявки. Це нормально, і ігнорувати дзвінки не варто.

І основне - вчасно закривати свої позики і кредити. Людям з простроченням і боргами рідше йдуть назустріч. Важливо показати себе благонадійним і відповідальним позичальником, і тоді будь-яка МФО з радістю надасть гроші.

Плюси співпраці з «ЕвроГроші»

Ця українська компанія працює на ринку з 2016 року - один з найстаріших і найбільш надійних гравців на фінансовому ринку. Відсоток схвалень в МФО високий, умови співпраці прозорі, а суми і терміни позик - оптимальні. Є й інші плюси мікрофінансової компанії:

 • цілодобове прийняття заявок по мікропозикам;
 • комфортні варіанти повернення боргу і швидкий спосіб отримання коштів;
 • допомогу фахівців з усіх питань.

Євро Гроші - дійсно одна з кращих пропозицій в сегменті. Позичальники оформляють кредит на карту без поручителя, отримують знижки та інші вигідні умови.

Питання та відповіді

Хто такий поручитель?

Це людина, яка готова гарантувати платоспроможність і відповідальність позичальника. Часто, якщо позичальник не може розплатитися за кредитом, зобов'язання переходять на поручителя.

Чому мікрокредит - це вигідно?

Мікропозики в Євро Гроші надають швидко, без зайвих перевірок і рівно таку суму і на такий термін, які потрібні позичальнику. Тут прозорі умови, і вам не потрібно сплачувати приховані комісії і страховки.

У вас завжди такі процентні ставки?

Позичальнику-початківцю пропонується базова процентна ставка. Але, чим довше і частіше людина користується позиками, тим вигідніше умови надає компанія.