Кредит без фото

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Мікрофінансові організації часто просять прикріплювати до анкети фото з паспортом в руках. Без нього кредит не буде підтверджено. Вимога є в деяких МФО, але позичальники намагаються по можливості її уникати. Причина банальна - небажання «світити» своїм обличчям і документом в інтернеті. Це логічно, тим більше, що є можливість отримати кредит онлайн без фото. Досить ввести дані паспорта та інші необхідні відомості, щоб оформити заявку і взяти мікропозику.

Особливості онлайн-кредитів

Отримання позики на карту позбавлене більшості формальностей. Онлайн-заявка і паспортні дані - базові відомості для оформлення позики. МФО цікавиться більше не документами, а кредитною історією позичальника. Якщо вона задовільна, шанси на видачу мікропозики складають 90%.

Бажаючі отримати кредит без фото мають бути готові до таких особливостей МФО:

 • відсоткова ставка - оскільки кредитор дає в борг без перевірок і великої кількості документів, він ризикує. Відсоткова ставка компенсує ризики і дозволяє підтверджувати позики на карту без фото багатьом позичальникам;
 • лімітовані суми - рідко вдається отримати більше 10 тис. гривень. При цьому мінімальна сума становить 1 000;
 • короткі терміни кредитування - позичальники зобов'язані повернути гроші протягом 30 днів. Це максимальний термін. Можна взяти мікропозику без фото паспорта на менший період (7 днів);
 • санкції відносно боржників - відсутність платежів по кредиту та прострочення загрожують клієнту МФО штрафом. Тривале непогашення боргу додає пеню, що суттєво збільшує суму боргу. Якщо клієнт продовжує ігнорувати обов'язки, можливо судовий розгляд.

За цим моментам мікрофінансові компанії дуже відрізняються від банків. Але вони охоче видають кредит на карту без фото, довідки про доходи, поручителів і застави.

Нюанси оформлення позики

Для отримання коштів у компанії Eurogroshi позичальникові потрібно бути повнолітнім, мати паспорт та ІПН, карту банку та телефон. Якщо все на руках, можна відправити заявку на позику без фотографії навіть не виходячи з дому. Дії такі:

 • Обрати суму і термін у кредитному калькуляторі. Перший раз краще вказувати невеликий розмір позики, щоб шанси на схвалення були максимальними. Коли він підтверджує свою надійність, кредитор без проблем видає і більші суми.
 • Заповнити анкету. Це займе не більше 10 хвилин. Потрібно вказати персональні відомості достовірно, інакше МФО не прийме заявку.
 • Перевірити банківську карту. Важливо прикріплювати свою картку. На ній повинна бути хоча б невелика сума, щоб пройти верифікацію. В ході процедури на рахунку заблокують суму до 3 грн, після чого її розмір необхідно ввести в полі, що з'явилося.
 • Підписання договору і отримання позики. Після відправки заявки залишиться чекати. В середньому 15 хвилин. Якщо онлайн-кредит без фото схвалений, клієнт підписує договір і отримує кошти прямо на картку.

Така схема актуальна для нових клієнтів мікрофінансової компанії. При повторних зверненнях заповнювати анкету вже не потрібно. Досить увійти в особистий кабінет, обрати розмір позики і отримати новий кредит онлайн на карту без фото.

Способи повернення боргу

Основний обов'язок позичальника - повернути в зазначений термін всю суму з нарахованими відсотками. Зробити це можна:

 • доданої картою в особистому кабінеті;
 • в касі;
 • на терміналі самообслуговування.

Радимо погашати заборгованість за пару днів до закінчення терміну, щоб гроші гарантовано зараховані до настання прострочення. В іншому випадку компанія нараховує позичальнику пеню і штраф, які теж доведеться сплатити.

Причини відмови в кредитуванні

Негативна відповідь по заявці - явище неприємне. Найчастіше це пов'язано з банальними моментами:

 • помилка в анкеті - якщо написати невірні дані, співробітники МФО можуть відмовити видати кредит онлайн без фото документів;
 • неактивна карта - на прострочену карту просто не вийде зарахувати мікропозику, тому її потрібно уважно перевіряти перед прив'язкою;
 • великою кількістю боргів - багато відкритих позик теж можуть спричинити відмову. Краще спочатку погасити наявні заборгованості, а потім брати новий кредит без фото паспорта.

Можна уточнити у фахівця мікрофінансової компанії про причини відмови. Якщо справа в карті або помилці в анкеті, досить виправити ситуацію і заново подати заявку.

«Євро Гроші»: надійний кредитор

Мікрофінансова організація одна з небагатьох, яка підтверджує кредит без фото паспорта. Крім того, тут реально отримати мікропозику без відмови. Багато позичальників віддають перевагу кращій пропозиції кредитора ще й тому, що:

 • співпраця гарантовано чесна і прозора;
 • заявку можна подати хоч вночі;
 • спосіб отримання грошей зручний (на карту);
 • співробітники повноцінно консультують з питань кредитування;
 • доступна пролонгація на вигідних умовах.

А ще оформити онлайн кредит на карту без фото паспорта максимально просто і легко: сайт МФО зрозумілий навіть для «чайників».

Питання та відповіді

Я забув вклеїти свіжу фотографію в паспорт. Чи зможу я отримати кредит?

Для отримання позики в Euro Groshi потрібні дійсні документи. Паспорт без актуальної фотографії використовувати не можна.

У мене немає грошей на карті, як її верифікувати?

Щоб верифікація пройшла успішно, на карті обов'язково повинен бути позитивний баланс. Досить декілька гривень, які тут же повернуться на карту, коли верифікація буде пройдена.

Як отримати знижку?

Для зниження відсоткової ставки передбачені персональні промокодом. Їх розсилають менеджери постійним клієнтам. Користуйтеся послугами Євро Гроші регулярно, і кожен раз займ буде вигідніше.