Як це працює?

Як отримати кредит?

 • Step 1

  Виберіть суму і термін кредиту

  Для цього за допомогою нашого онлайн калькулятора виберіть необхідну вам суму і термін позики. Якщо ви вже користувалися нашими послугами, тоді просто подайте заявку через особистий кабінет - це займе мінімум часу. При кожному повторному зверненні максимально доступна сума позики буде рости разом з вашим кредитним рейтингом.

 • Step 2

  Заповніть ваші анкетні дані

  Далі заповніть просту анкету-заявку, це займе у вас не більше 10 хвилин. Після цього наша система обробить ваші дані і відправить рішення по заявці в особистий кабінет.

 • Step 3

  Перевірка вашої банківської карти

  Нам необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською картою, тому на зазначеній карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн, після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад: 0.36) в поле перевірки. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС від вашого банку (якщо у вас підключена ця послуга) або зателефонувавши на номер гарячої лінії вашого банку. Ми ніколи не знімаємо ці гроші з вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі.

 • Step 4

  Отримайте гроші на карту

  Після підписання кредитного договору в особистому кабінеті гроші автоматично будуть переведені на вашу карту.

Як повернути кредит?

 • Step 5

  Повернути гроші ви можете через особистий кабінет. Зарахування відбудеться протягом декількох хвилин.

  При оплаті не через особистий кабінет враховуйте той факт, що гроші зараховуються на протягом 3-х банківських днів (в залежності від банку)!