Гроші в борг терміново

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:29

Коли в гаманці порожньо, багатьом людям на думку спадає два варіанти: взяти гроші в борг у знайомих або зробити запит на кредит у банку. Обидва виходи реальні, але не практичні. У банку жадають підтвердити платоспроможність і зібрати пакет документів, але навіть в такому випадку вони неохоче надають нецільові позики і висока ймовірність відмови. Брати в борг у друзів теж ніяково, доведеться відповідати на принизливі питання на що потрібні кошти. По суті, стороння людина, нехай навіть друг, буде вирішувати, чи потрібна вам ця покупка.

Є спосіб вирішити фінансові проблеми куди зручніше і швидше - звернутися в мікрофінансову компанію. МФО схвалюють позики з мінімальним переліком документів. І, хоч без перевірки кредитної історії не обійтися, рішення завжди лояльні позичальнику.

Вимоги до клієнтів

Умови кредитування прозорі і прості. Позичальнику мікрофінансової компанії потрібно відповідати вимогам:

 • бути повнолітнім;
 • мати українське громадянство і паспорт;
 • володіти ідентифікаційним номером;
 • мати пластикову банківську карту;
 • мати власний номер телефону і вихід в інтернет.

Ніхто не просить надати довідку з місця працевлаштування, підтвердити рівень доходів, залишити заставу або залучити поручителів. Гроші в борг терміново видадуть будь-якій людині: студенту, безробітному або клієнту з поганою КІ.

Особливості оформлення кредиту

Позичальникові не потрібно відвідувати офіс. В Україні гроші в борг на карту надають віддалено, через інтернет. Досить на офіційний веб-сайті Eurogroshi задати в кредитному онлайн калькуляторі необхідну суму і термін.

Компанія надає клієнтам два кредитні продукти: «Миттєва позика» і «Дрібні покупки». У першому випадку сума становить від 2 500 до 10 000 грн. При цьому період кредитування - 3-30 діб. За програмою «Дрібні покупки» сума становить 500 - 2 000, а термін - 1-14 днів.

Щоб вже сьогодні отримати на карту гроші в борг, потрібно пройти пару кроків:

 • Обрати суму і період кредитування.
 • Заповнити анкету. Вводиться персональна, паспортна, соціальна і інша інформація.
 • Прикріпити карту банку. Обов'язково українського і з позитивним балансом. Гроші знадобляться для верифікації рахунку і підтвердження його належності клієнта.
 • Надіслати заявку. Співробітники МФО розглядають звернення за 15-30 хвилин. Якщо все в порядку, позичальникові схвалять позику і відправлять гроші в борг на карту онлайн.

При позитивній відповіді необхідно ще підписати електронну угоду про видачу грошей. Важливо уважно прочитати кожен пункт, вивчити особливості нарахування комісії за кожен день користування коштами і можливі наслідки в разі прострочення. Це дозволить розрахувати фінансове навантаження і взяти в борг гроші без подальших проблем з поверненням.

Причини відмови в мікрокредитування

Негативна відповідь по заявці - ситуація не часта, але буває. Якщо клієнту відмовили видати терміново гроші в борг на карту, причини можуть бути такими:

 • недостовірні дані - необхідно уважно перевірити всі відомості, зазначені в анкеті. Навіть невелика помилка здатна стати причиною відмови;
 • відсутність регулярного доходу - у відповідній графі необхідно вписати рівень заробітної плати. Дані проходять перевірку і розбіжність відповідей для одержувача гірше, ніж якби він просто зазначив що безробітний;
 • порушення умов попередніх мікрокредитів - МФО формують чорні списки боржників. Якщо позичальникові не пощастило сюди потрапити, ймовірність відмови зростає.

Ще варто перевірити банківську карту. Проблеми з рахунком теж нерідко стають причиною відмови. Якщо через це не виходить позичити гроші в борг до зарплати, спробуйте прикріпити іншу карту, але важливо, щоб вона була видана на ім'я позичальника.

Переваги Євро Гроші

Компанія нерідко потрапляє в списки найбільш популярних МФО України. Вона видає терміново гроші в борг різним категоріям клієнтів, і робить це без передоплати, без застави і без відмови. Будь-хто може отримати гроші в борг на картку на відмінних умовах:

 • цілодобово, в тому числі у вихідні та свята;
 • по приємною процентній ставці;
 • з мінімальним переліком документів;
 • в будь-якому населеному пункті країни (крім Криму та зони АТО).

Ми намагаємося зробити роботу зручною для клієнтів. Будь ласка, звертайтеся до нашого менеджера по телефону або в чаті, якщо у вас залишилися невирішені питання.

Питання та відповіді

Чи можу я отримати кредит в рублях або доларах?

Ми працюємо тільки з однією валютою — українська гривня.

Я не працюю офіційно, як отримати кредит без грошей?

Відсутність офіційного доходу не є підставою для відмови. Ми працюємо з безробітними позичальниками. Просто вкажіть це в анкеті.

Хочу допомогти оформити кредит тещі, як це зробити?

В Євро Гроші видають позики пенсіонерам, але не старше 60 років для жінок. До того ж важливо, щоб і заявка на позику і карта одержувача були на одного і того ж людини.