Гроші до зарплати

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 12:03

Коли наступна зарплата далеко, а попередня була так давно, виручить грошима на пару тижнів мікрофінансова компанія. Такі організації надають невеликі суми до 30 днів. Тобто повернути гроші до зарплати не буде складно. Не важливо, коли ви очікуєте зарплату і чи офіційно працюєте. МФО схвалюють кредити незважаючи на «класичні» вимоги.

Що знадобиться для отримання кредиту

Позичальниками таких компаній стають різні категорії людей: пенсіонери, студенти, тимчасово непрацюючі, фрілансери. Організації видають позику до зарплати на карту навіть клієнтам з поганою КІ. Є перелік конкретних вимог, яким відповідає ідеальний клієнт:

 • 18-65 років;
 • паспорт старого або нового типу;
 • ідентифікаційний код;
 • карта банку України;
 • номер телефону;
 • доступ в інтернет.

Також не знадобиться довідка про доходи, заставне майно або поручителі. Кредит до зарплати видадуть практично будь-кому, хто подасть заявку.

Як взяти позику до зарплати?

Можна отримати гроші до зарплати онлайн. Для цього необхідно перейти на сайт компанії Євро Гроші і ознайомитися з умовами. На головній сторінці знаходиться калькулятор розрахунку позики.

Є два варіанти оформлення грошей до зарплати на карту: «Миттєва позика» і «Дрібні покупки». У першому випадку сума становить від 2 200 до 10 000 гривень, а термін користування грошима - від 3 до 30 днів. За системою «Дрібні покупки» доступна мікропозика від 500 до 2 000 грн. Період користування коштами складає 1-14 днів.

Щоб взяти кредит до зарплати, необхідно виконати такі дії:

 • Ввести суму, термін і натиснути «Отримати гроші».
 • Заповнити інформацію в анкеті покроково: ПІБ, номера телефону, адреси прописки і проживання, серія і номер паспорта, код платника податків, відомості про заробіток і рівень доходів, тощо.
 • Прикріпити карту банку. Сюди буде зарахований грошовий переказ, коли заявку схвалять. Карта повинна бути активна, з позитивним балансом. Невелика сума на рахунку знадобиться для верифікації.
 • Надіслати онлайн-заявку. Новим клієнтам доводиться чекати в середньому 15 хвилин. Як тільки звернення розглянуть, відповідь з рішенням надійде в повідомленні або дзвінку. У разі схвалення користувачеві залишається вивчити договір, підписати його, і гроші до зарплати без відсотків за обслуговування будуть зараховані на картку.

Якщо від МФО надійшла відмова, можна спробувати взяти гроші до зарплати згодом. Витратьте час очікування на вивчення причин відмови. Це можуть бути невірно зазначені в анкеті дані, проблеми з картою банку, багато відкритих кредитів (особливо з простроченням). В іншому немає обмежень по числу звернень в МФО.

Як погасити заборгованість

Компанія Євро Гроші сформувала різні канали повернення боргу:

 • увійти в особистий кабінет і оплатити через додану карту;
 • відвідати відділення банку і внести гроші в касі за реквізитами МФО і особистими даними позичальника;
 • скористатися терміналом ПриватБанку.

Всі способи затверджені мікрофінансовою організацією і описані на офіційному сайті. Але потрібно розуміти, що при оплаті в банку переказ грошей може затримуватися до 3-х робочих днів. Якщо термін кредитування закінчується сьогодні, завтра або післязавтра, краще вибрати інший варіант внесення грошей. Найшвидший - в особистому кабінеті за допомогою карти.

Що робити, якщо не вдається вчасно повернути борг

Нерідко трапляється так, що кредит до зарплати не виходить погасити вчасно. Якщо вам загрожує прострочення, скористайтеся пролонгацією. Це спеціальна послуга МФО, яка має на меті продовження строку дії кредитного договору. Позичальник вносить тільки нараховані відсотки, а погашення тіла кредиту переноситься на певну кількість днів (рівне терміну, на який початково надавались гроші до зарплати онлайн).

Відсотки за оновленим займу нараховуються заново, як якщо б людина взяла нову позику. Зате клієнт не ризикує потраплянням в прострочення. Зверніть увагу, на прострочені борги МФО нараховує не тільки відсотки, але пеню і штраф.

Крім того, неблагонадійні позичальники ризикують зіпсувати свою кредитну репутацію і втратити можливість звертатися за подібними продуктами в майбутньому.

Чому варто вибрати Eurogroshi

Гроші до зарплати на карту онлайн видають багато фінансових установ, але не скрізь чекають привабливі умови. МФО Євро Гроші постаралася створити одні з кращих пропозицій для клієнтів:

 • продумані терміни і суми кредитування;
 • можливість подавати заявку і отримувати позику до зарплати в будь-який час доби;
 • швидкий розгляд звернень постійних клієнтів;
 • чесні і прозорі умови співпраці
 • суворе виконання зазначених у договорі пунктів.

Якщо терміново потрібні швидкі гроші до зарплати, будь-який громадянин України може скористатися послугами компанії. Це швидше і простіше, ніж у банку.

Питання та відповіді

Можна отримати кредит у валюті?

Ні, все взаємини між позичальником і кредитором відбуваються в національній валюті - українській гривні.

Мені 18 через тиждень, чи можу я отримати гроші до зарплати на карточку до повноліття?

Ні, для отримання кредиту в Євро Гроші позичальник повинен бути повнолітнім.

Можна взяти менше 700 грн?

Так, позики від 500 до 2000 грн. доступні за програмою «Дрібні покупки».