Швидкий кредит на карту

 • Миттєва позика
 • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 12:03

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків - це відмінний спосіб впоратися з фінансовими труднощами без відмов, без перевірок і збирання довідок. Мікрофінансові організації видають невеликі позики на термін до 30 днів. Вам достатньо перейти на сайт МФО, вибрати потрібну суму і період кредитування, оформити заявку та скористатися грошима на свої потреби.

Кому і на яких умовах доступні мікрокредити?

Взяти в кредит швидко гроші на карту може кожен повнолітній громадянин України. Потрібно мати паспорт старого зразка або нову ID-карту, ідентифікаційний номер, банківську карту (це єдиний спосіб отримання грошей), номер телефону. Дані потрібно ввести при заповненні заявки.

Що стосується умов, вони досить привабливі:

 • мінімальна і максимальна сума позики - 2 500-10 000 гривень;
 • період кредитування - 3-30 календарних днів;
 • час розгляду онлайн-заявки - 15 хвилин для нових клієнтів і 5-10 хв. для постійних;
 • географія обслуговування - вся Україна, крім Криму та зони АТО;
 • можливість дострокового погашення - є.

Метою отримання грошей МФО не цікавиться. Ви можете оформити швидкий кредит для купівлі техніки, оплати комунальних послуг та інших кредитів, подорожі, придбання ліків, ремонту, тощо.

Процедура оформлення мікропозики

Для отримання грошей не виходячи з дому потрібен доступ в інтернет і пристрій (смартфон, планшет, ПК). Перейдіть на офіційний сайт Еврогроші і дотримуйтесь послідовних кроків:

 • Вкажіть в калькуляторі суму і термін кредитування. Порада. Якщо звертаєтеся в Eurogroshi вперше, краще почати з невеликого позики. Надалі вам будуть швидко схвалювати більші суми.
 • Натисніть на кнопку «Отримати кредит» і перейдіть до оформлення заявки.
 • На першому етапі вкажіть особисті дані. Це ПІБ, номер телефону, дані про місце роботи і проживання.
 • Введіть дані паспорта, прикріпіть фотографію з документом у руках. Не бійтеся відправляти цю інформацію. Паспортні дані захищені системою шифрування і не передаються третім особам.
 • Зазначте відомості про зайнятість і доходи. Вказуйте достовірну інформацію, оскільки помилкова викликає підозри у інспектора і знизить шанси на отримання коштів.
 • Прикріпіть банківську карту. Використовуйте дійсну картку з невеликою сумою на балансі, щоб можна було пройти верифікацію.

Тепер відправте заявку. Залишається дочекатися відповіді від співробітника МФО. У разі схвалення вивчіть договір і підпишіть його кодом з смс. Таким чином можна взяти швидкий кредит на карту.

Способи погашення позики

Погасити швидкі гроші в кредит ще простіше, ніж оформити. Використайте один із способів:

 • картою в особистому кабінеті на сайті фінансової організації;
 • в касі банку за реквізитами МФО і вашими даними;
 • в терміналі Приватбанку.

Зверніть увагу, при оплаті через касу гроші можуть бути в дорозі до 3-х робочих днів. Такий спосіб не варто використовувати, якщо термін кредитування закінчується найближчим часом. Ви ризикуєте потрапити у прострочення й отримати штраф.

Продовження мікропозики

У МФО доступна послуга пролонгації. Якщо ви не встигаєте повернути мікрокредит вчасно, краще скористатися продовженням і виключити прострочення. Умови пролонгації стандартні: ви оплачуєте нараховані відсотки, і використовуєте кредит (позику) на карту вказаний період (не більше, ніж спочатку оформлений термін).

Виконати оплату можна в особистому кабінеті, терміналі Приватбанку або через касу. Краще оформляти пролонгацію на сайті, оскільки в такому випадку кредит швидко гроші зараховуються моментально. Кількість продовжень не обмежено.

Чому краще звертатися в Еврогроші?

Мікрофінансова компанія працює на ринку з 2016 року. Багато українців вирішували взяти швидкі кредити саме в цій МФО і залишилися задоволені співпрацею, що підтверджують позитивні відгуки. Що ж до конкретних переваг організації, в Eurogroshi:

 • лояльні умови для клієнтів. Від вас не вимагають безліч документів, підтвердження доходу і бюрократичних складнощів. Швидкі кредити на карту оформляють оперативно і на вигідних умовах;
 • співпраця прозора. Кожен пункт прописується в договорі. Ви можете (і ми радимо так робити) вивчити умови по кредиту до того, як візьмете на себе фінансові зобов'язання;
 • робота МФО цілодобова. При повторних зверненнях можна оформити заявку вночі або в святкові дні. Швидкий кредит на карту надійде моментально.

Eurogroshi - одне з кращих пропозицій на ринку. У МФО готові допомогти всім, хто хоче взяти невелику суму для вирішення фінансових проблем.

Питання і відповіді

Чи можна в Євро Гроші оформити кілька позик одночасно?

Ні. Для отримання нового кредиту потрібно погасити попередній.

Як відмовитися від мікропозики?

Не підписуйте кредитний договір. Якщо гроші надійшли на карту, кредитор вважає, що позичальник погодився з умовами (в тому числі з мінімальним терміном позики) і позика/займ/кредит на карту надані.

Наскільки скоро можна оформити нову позику після закриття старої?

Ви можете подати заявку відразу ж, як в особистому кабінеті оновиться інформація про погашення попередньої заборгованості. погашення попередньої заборгованості.