Про нас

  • Миттєва позика
  • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 10:47

Про компанію

Торгова марка "Євро Гроші" належить товариству з обмеженою відповідальністю "Кредитна установа" "Європейська кредитна група ". Ми є компанією з прямими європейськими інвестиціями. Основним нашим принципом є чесність і прозорість у веденні бізнесу.

Наша команда представлена професіоналами, які мають багаторічний досвід роботи на європейському фінансовому ринку. Основним завданням є зробити процес кредитування в Україні набагато простіше, зручніше і швидше без будь-яких прихованих платежів і комісій. Наші клієнти можуть в повній мірі відчути простоту і зручність отримання грошей на свою банківську карту. Коли вам не вистачає фінансових коштів, ви можете оперативно отримати від нас фінансову підтримку, навіть сидячи вдома перед телевізором або в кафе. Для цього просто залиште заявку на сайті і отримаєте свої гроші.

Ми постійно розробляємо нові акції для наших клієнтів, дбаємо про якість нашого сервісу і беремо до уваги всі ваші побажання, адже для нас ви - перш за все!

В яких містах працюємо.

Ми працюємо по всій території України, крім АРК Крим і зони АТО.

Робота в компанії

Ми шукаємо професіоналів своєї справи і даємо талановитим людям можливість розвиватися і рости всередині компанії. Якщо ви хочете стати частиною команди і разом з нами вивести компанію на новий рівень, чекаємо на ваші резюме за адресою.work@eurogroshi.com.ua

Наші переваги

Чесність і прозорість

У нас немає прихованих платежів та комісій.

Швидкість прийняття рішень

Мінімальний час, за яке ми можемо відправити вам гроші - 2 хвилини, якщо ви вже наш клієнт.

Зручність і простота

Вам не потрібно нікуди ходити за грошима, ми не вимагаємо від вас ніяких додаткових довідок з роботи - тільки паспорт і код.

Безпека

Всі ваші персональні дані захищені, згідно з міжнародними стандартами безпеки інформації.

Документи

Правила акціїЗразок договоруПублічна пропозиція (оферта)Відомості про колекторські компанії залучені до врегулювання простроченої заборгованостіПаспорт кредитуПовідомлення про обробку персональних данихПоложення про конфіденційністьПублічна інформаціяПопередженняІстотні характеристики з надання мікрокредитуІстотні характеристики з надання споживчого кредитуЗвіт аудит 2016Примітки до річної фінансової звітності станом на 2016 рокуПРИМІТКИ До річної фінансової звітності за 2017 рікПублічна пропозиція (Договір оферти)СвідоцтвоФорма № 1 2017Форма № 2 2016Форма № 2 2017Форма № 3 2016Форма № 3 2017Форма № 4 2017Аудит 2017Аудит 2018Поширені запитання та відповіді щодо надання коштів в позику, у тому числі на умовах фінансового кредитуПравила надання коштів у позикуЗвіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ КУ ЄВРОПЕЙСЬКА 2019 рікЗвіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ КУ ЄВРОПЕЙСЬКА 2020 рікЗвіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ КУ ЄВРОПЕЙСЬКА 2021 рікПорядок інформування споживачаПорядок взаємодії із споживачами та іншими особами при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки)ПОРЯДОК ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВА ВИМОГИ ЗА ДОГОВОРОМ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ НОВОМУ КРЕДИТОДАВЦЮПорядок і спосіб погашення простроченої заборгованостіПорядок повідомлення ТОВ «КУ «ЄКГ» (далі – Позикодавця) про те, що інтереси споживача фінансових послуг (далі – Позичальника) при врегулюванні простроченої заборгованості представляє його уповноважений представник (далі – Порядок)Умови, за яких ТОВ «КУ «ЄКГ» (ДАЛІ – ТОВАРИСТВО) розпочинає діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, здійснює відступлення права вимоги за договором про надання фінансового кредитуновому кредитодавцю