Про нас

  • Миттєва позика
  • Дрібні покупки

Сума кредиту

Оберіть суму3000
3000
от 3000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

15днів

15
15день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 14:21

Про компанію

Торгова марка "Євро Гроші" належить товариству з обмеженою відповідальністю "Кредитна установа" "Європейська кредитна група ". Ми є компанією з прямими європейськими інвестиціями. Основним нашим принципом є чесність і прозорість у веденні бізнесу.

Наша команда представлена професіоналами, які мають багаторічний досвід роботи на європейському фінансовому ринку. Основним завданням є зробити процес кредитування в Україні набагато простіше, зручніше і швидше без будь-яких прихованих платежів і комісій. Наші клієнти можуть в повній мірі відчути простоту і зручність отримання грошей на свою банківську карту. Коли вам не вистачає фінансових коштів, ви можете оперативно отримати від нас фінансову підтримку, навіть сидячи вдома перед телевізором або в кафе. Для цього просто залиште заявку на сайті і отримаєте свої гроші.

Ми постійно розробляємо нові акції для наших клієнтів, дбаємо про якість нашого сервісу і беремо до уваги всі ваші побажання, адже для нас ви - перш за все!

В яких містах працюємо.

Ми працюємо по всій території України, крім АРК Крим і зони АТО.

Робота в компанії

Ми шукаємо професіоналів своєї справи і даємо талановитим людям можливість розвиватися і рости всередині компанії. Якщо ви хочете стати частиною команди і разом з нами вивести компанію на новий рівень, чекаємо на ваші резюме за адресою.work@eurogroshi.com.ua

Наші переваги

Чесність і прозорість

У нас немає прихованих платежів та комісій.

Швидкість прийняття рішень

Мінімальний час, за яке ми можемо відправити вам гроші - 2 хвилини, якщо ви вже наш клієнт.

Зручність і простота

Вам не потрібно нікуди ходити за грошима, ми не вимагаємо від вас ніяких додаткових довідок з роботи - тільки паспорт і код.

Безпека

Всі ваші персональні дані захищені, згідно з міжнародними стандартами безпеки інформації.